Morgan Residences 607
| Swimmingpool Endeløs pool Pool på taget | Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Golfbane Ridning Fiskeri Cykling Vandreture |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Hotellet tilbyder nem adgang til Cabo San Lucas 's bymidte, som ligger omkring 10 minutters gang væk.
- Lokale seværdigheder
- Cabo San Lucas Naturhistorisk Museum1140 km
- Boleiro TD's1108 km
- Casa de la Cultura1059 km
- Universidad Autonoma de Baja California Sur1042 km
- Tomas Spangler Photography Gallery988 km
- HGSMF 26 Cabo San Lucas1145 km
- Marlin Alley307 km
- Ex Hacienda La Gavia1090 km
- Lufthavne
- San Jose Cabo Lufthavn47 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Kæledyr tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Elevator
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Endeløs pool
- Pool på taget
- Grillfaciliteter
- Spa center
- Fitnesscenter
- Vandreture
- Ridning
- Cykling
- Golfbane
- Fiskeri
- Pool med udsigt
På værelset
- Terrasse
- Havemøbler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Morgan Residences 607 hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra et Morgan Residences 607 hotel. - ✈
Hvor langt er San Jose Cabo fra det Morgan Residences 607 hotel?
San Jose Cabo lufthavn og det Morgan Residences 607 hotel er adskilt af 50 km afstand. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i Morgan Residences 607 hotel?
Morgan Residences 607 hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Morgan Residences 607 hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Morgan Residences 607 hotel ved 10:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Cabo San Lucas hotellet?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Cabo San Lucas hotellet er 503$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilken betalingsmetode kan man benytte på hotellet?
Gæsterne på hotellet kan betale med Visum og Opdage. - ❓
Finder jeg en arbejdsplads på mit værelse i det Morgan Residences 607 hotel?
Ja, arbejdsrum er tilgængeligt i nogle værelser på det Morgan Residences 607 hotel. - ❓
Hvilken slags pool er der på det et Morgan Residences 607 hotel?
Der er en swimmingpool på et Morgan Residences 607 hotel.